Juokas, Ašaros, Šypsena.

Emocijos įamžintos atsiminimui!

REZERVUOTI DATĄ
REZERVUOTI DATĄ
REZERVUOTI DATĄ
100% rekomendacijos 💯💯💯🎉🌸🤗 išpildė visus mūsų lūkesčius 🤗😍💐 labai draugiška ir šilta pažintis 😍🤗💐 Sekančioje šeimos šventeje lauksime tavęs tai įamžinti visos gražios šventės 💐🎉🌸 ačiū dar karta kad buvai su mumis mūsų šventėje, ir ją taip nuostabiai pateikiai. 🎀🎬
P.s sukurta medine dežutė mums uždėjo vyšnaite ant torto ❤️😍💐🤗💯
Toma / Vestuvės

Darbai tobuli iki smulkmenų! 😍 Buvome pirmieji vestuvininkai Mantui, bet pamatę jo darbą tiesiog likome atvėpusiu žandikauliu – TOBULAI! ❤ Jis tiek daug darbo įdeda, taip nuoširdžiai atiduoda visą save, kad net trūksta žodžių. 100% rekomenduojam visiem visom progom! 👏

Sandra / Vestuvės

Ačiū, Mantai, už įamžintą gražiausią ir svarbiausią mūsų šventę. 🙂 Tik gavę video jį iškart peržiūrėjom gal 15 kartų, nes buvo sunku atsižiūrėti ir atsidžiaugti. 🙂 Video preciziškai išbaigtas, kokybiškas ir pranokęs mūsų lūkesčius. Jau nekalbant apie tai, kad video gavome anksčiau nei buvom sutarę pagal sutartį. Didelis AČIŪ ir rekomendacijos nuo mūsų šeimynos 🙂 Sėkmės ateityje, Mantai!

Karolina / Vestuvės

Apie Mantą, tik patys geriausi atsiliepimai, visiem giriu ir rekomenduoju, labai šiltas, draugiškas žmogus, kur susitinki ir atrodo kad pažįsti jau daugybę metų. Buvo filmuojamas mergvakaris ir galiu pasakyti, kad tiek darbas šventės metu tiek galutinis rezultatas tikrai pranoko lūkesčius, begalo atsidavęs savo darbui ir iki smulkmenų profesionalus. Ačiū dar kartą 😊

Rūta / Makiažas/Mergvakaris

Labai dėkojame už nuostabius prisiminimus! 😊 Malonus bendravimas, didelė kantrybė ir, net nepalankioms aplinkybėms susiklosčius, puikiai atliktas darbas – filmuko sumontavimas pranoko lūkesčius 😍 Rekomenduoju!! Džiaugiuosi jus radus, sekančiam kartui žinosim, kur kreiptis, tik jei taip ir toliau dirbsite, kaina turbūt bus sunkiau įperkama, bet, tikiuosi, mums, kaip pirmiems klientams, padarysite nuolaidėlių 😁😀 Sėkmės jums, taip ir toliau! 😊👍

Agnė / Krikštynos

Performance parts commercial.

CONTACT US NOW

Cat food commercial.

CONTACT US NOW

Dog food commercial

CONTACT US NOW

Company promotional video

CONTACT US NOW

Make-up studio promo video

CONTACT US NOW

Event participation – company promo video

CONTACT US NOW

Product video for Social ADs

CONTACT US NOW

Inteview (talking heads)

CONTACT US NOW

Product promotional video

CONTACT US NOW

Clothing shop promotional video

CONTACT US NOW

Video-slides presentation

CONTACT US NOW

Event Participation video

CONTACT US NOW

PROMO video for Make-Up studio

CONTACT US NOW

Video-animation slides

CONTACT US NOW

Women clothing store showcase

CONTACT US NOW

Product video

CONTACT US NOW

 

 

 

Product video

CONTACT US NOW

Ingrida & Arnas short video

CONTACT US NOW PRICES

Aušra & Renaldas short video

CONTACT US NOW PRICES

Virginija & Edvinas short video

CONTACT US NOW PRICES

Aušra & Renaldas wedding dance video

CONTACT US NOW PRICES

Sandra & Vytautas wedding dance video

CONTACT US NOW PRICES

CATEGORIES

Weddings

VIDEO PRICES

commerce

Ads, Commercials, interviews, promo videos, products showcase

VIDEO

automotive

NETRUKUS BUS PAPILDYTA

real estate

VIDEO

 

Media Kultas offers Video, Photo and Montage services

Portfolio
Paslaugos.lt

Happy Clients

Returns

Returns are only accepted if the delivered item did not match the one that was ordered or was damaged during shipping. Any returns due to change of mind are covered by the buyer. Returns are only accepted if informed about within 14 working days from delivery. Returned items must be in their original packaging. A refund is issued as soon as the returned goods are received. Tracked shipping services must be used when returning the goods.

Delivery

Items are made and dispatched within 1 to 7 working days after an order has been placed. Tracking number is provided as soon as your order is placed in shipping. Stickers and calendars are usually dispatched within 1 working days. The buyer is always informed for any changes or delays. If a parcel fails to reach the buyer due to incorrect provided address and/or phone number re-delivery costs must be covered by the buyer.

PREKIŲ PIRKIMO – PARDAVIMO TAISYKLĖS

I. BENDROSIOS NUOSTATOS
1.1.   Šios prekių pirkimo-pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato bendrąsias naudojimosi Kultas.net parduotuve internete https://www.kultas.net (toliau – Kultas.net, e-parduotuvė) sąlygas.
1.2. Taisyklės yra taikomos, kai Kultas.net klientas (toliau – Pirkėjas) renkasi, užsako ir perka Kultas siūlomas prekes ar bet kaip kitaip naudojasi Kultas parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
1.3. Kultas.net parduotuvėje prekių prekybą organizuoja, vykdo ir teikia su ja susijusias paslaugas MB „Heida“, įmonės kodas: 305493258, PVM kodas: LT100013042817, adresas: Sodybų g.13, LT-64468, Medukštos k., Alytaus r.
1.4. Pirkėjas šiose Taisyklėse yra bet kuris asmuo, perkantis prekes Kultas.net parduotuvėje internete.  Naudotis e-parduotuvės paslaugomis turi teisę: a) veiksnūs fiziniai asmenys, t.y. asmenys sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka; b) juridiniai asmenys, veikiantys per įgaliotus atstovus, užsiregistravę e-parduotuvėje Taisyklėse nustatyta tvarka.
1.5. Pirkėjui nesuteikiama galimybė pateikti prekių užsakymo Kultas.net parduotuvėje, jeigu jis nėra susipažinęs su Taisyklėmis ir (ar) su jomis nesutinka. Pirkėjui pateikus užsakymą Kultas.net parduotuvėje laikoma, jog Pirkėjas susipažino ir besąlygiškai sutiko su Taisyklėmis.
1.6. Kultas.net pasilieka teisę sustabdyti, savo nuožiūra pildyti, keisti šias Taisykles ir kitus su Taisyklėmis susijusius dokumentus. Taisyklių papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t.y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami e-parduotuvės sistemoje.
1.7. Jei po Taisyklių pakeitimo Pirkėjas ir toliau naudojasi e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Pirkėjas sutinka su nauja Taisyklių redakcija, daliniais pakeitimais ar papildymais.
II. REGISTRACIJA IR DUOMENŲ APSAUGA
2.1. Pirkėjas, norėdamas įsigyti Kultas.net parduotuvėje siūlomas prekes, privalo pateikti šiuos Pirkėjo asmeninius duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą bei adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, kitus prekių pristatymui būtinus duomenis. Juridinio asmens įgaliotas atstovas papildomai pateikia juridinio asmens pavadinimą, įmonės kodą, PVM mokėtoją kodą.
2.2. Tam pačiam asmeniui draudžiama registruotis ir naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis keliais vardais.
2.3. Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos bei prisijungimo duomenų. Pirkėjas yra atsakingas už jo susikurtų prisijungimo duomenų išsaugojimą, Kultas.net neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus, atliktus pasinaudojus Pirkėjo sukurtais prisijungimo duomenimis. Jei trečiasis asmuo, prisijungia prie parduotuvės internete naudodamasis Pirkėjo prisijungimo duomenimis, Kultas.net laiko jį Pirkėju.      
2.4.  Pirkėjas e–parduotuvės registracijos ar prekių užsakymo formoje privalo pateikti išsamius ir teisingus duomenis.
2.5. Užsiregistruodamas Pirkėjas kartu suteikia Kultas.net teisę rinkti, kaupti, sisteminti, naudoti ir tvarkyti šiose Taisyklėse numatytais tikslais visus ir bet kuriuos asmens duomenis, kuriuos Pirkėjas tiesiogiai ar netiesiogiai pateikia registruodamasis ir lankydamasis Kultas.net parduotuvėje ir naudodamasis jos paslaugomis. Kultas.net yra kiekvieno Pirkėjo pateiktų asmens duomenų valdytojas, kaip tai apibrėžta Lietuvos Respublikos teisės aktuose.
2.6. Pirkėjo asmens duomenys bus naudojami identifikuojant Pirkėją, vykdant prekių pardavimą ir pristatymą, išrašant apskaitos dokumentus, grąžinant permokas ir (ar) pinigus už Pirkėjo grąžintas prekes, administruojant įsiskolinimus, vykdant kitus iš pirkimo-pardavimo sutarties kylančius įsipareigojimus bei užtikrinant Pirkėjui galimybę naudotis kitomis Kultas.net parduotuvės paslaugomis.
2.7. Pirkėjo pateikti asmens duomenys registruojantis e-parduotuvėje ar perkant prekes nesiregistravus saugomi ir tvarkomi vadovaujantis  Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, taip pat kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.
2.8. Pirkėjas privalo susipažinti su Pardavėjo patvirtinta ir šių Taisyklių priede aprašyta  „Privatumo politika“. Sutikimą arba nesutikimą su konkrečiais Pirkėjo asmens duomenų panaudojimo būdais Pirkėjas išreiškia Privatumo politikoje joje numatyta tvarka, siųsdamas informaciją el. paštu info@kultas.net
III. PREKIŲ UŽSAKYMAS IR PIRKIMO – PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMAS
3.1. Prekių kainos bei prekių asortimentas, nurodytas e-parduotuvės prekių kataloge, galioja tik perkant šias prekes Kultas.net e-parduotuvėje. Prekių kainos e-parduotuvėje yra nurodytos įskaičius pridėtinės vertės mokestį (PVM). Pristatymo kaina neįskaičiuota ir nurodoma atskirai formuojant užsakymą. Pristatymo kaina yra aiškiai nurodoma iki užsakymo patvirtinimo bei išskiriama pačiame užsakymo patvirtinime.
3.2. Elektroninis prekių katalogas nėra konkretus komercinis pasiūlymas, nurodytos kainos ir kiekiai yra orientaciniai ir dėl tiekimo sutrikimų ar panašių aplinkybių gali skirtis. Tuo atveju, kai prekių likutis ribotas, gavę Pirkėjo užsakymą, Kultas.net atsiunčia galutinį pasiūlymą. Jeigu užsakymo vykdymo metu prekių likutis bus nepakankamas, su Pirkėju bus susisiekta nurodytais kontaktais.
3.3. Kultas.net turi teisę vienašališkai, be atskiro pranešimo, keisti prekių kainas ir akcijų sąlygas, atšaukti akcijas.
3.3.     Pirkimo – pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Kultas.net laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas e–parduotuvėje, suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs (perskaitęs paspaudžia mygtuką „Susipažinau ir sutinku su „Prekių pirkimo – pardavimo taisyklėmis“ ir „Privatumo politika“), paspaudžia mygtuką „Patvirtinti“.
3.5.  Apie pirkimo – pardavimo sutarties sudarymą Kultas.net informuoja, išsiųsdama užsakymo patvirtinimą Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu. Tuo atveju, kai prekių likutis sandėliuose ribotas ir/arba prekės užsakomos iš gamintojo sandėlių, pirkimo-pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Kultas.net laikoma sudaryta, kai Pirkėjas apmoka pinigus pervedant į Kultas.net nurodytą banko sąskaitą.
3.4.  Jeigu Pirkėjas per 1 (vieną) darbo dieną nuo užsakymo pateikimo neapmoka pagal pateiktus mokėjimo nurodymus (rekvizitus) per numatytą laikotarpį nuo tos dienos, kai Kultas.net informavo pirkėją, Kultas.net turi teisę vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį.
 
IV.PIRKĖJO TEISĖS IR PAREIGOS
4.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes Kultas.net šių Taisyklių nustatyta tvarka.
4.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti sutarties šių Taisyklių nustatyta tvarka.
4.3. Pirkėjas turi teisę pakeisti ar grąžinti įsigytas prekes šių Taisyklių nustatyta tvarka.
4.4. Pirkėjas įsipareigoja laikytis šių Taisyklių, Privatumo politikos ir nepažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktų.
 
V. KULTAS.NET TEISĖS IR PAREIGOS
5.1. Kultas.net turi teisę sustabdyti ar nutraukti Kultas.net veiklą. Tokiu atveju, visi priimti ir patvirtinti Pirkėjų užsakymų vykdymas yra užbaigiami, o nauji užsakymai nėr priimami.
5.2. Kultas.net turi teisę iš anksto neįspėjusi Pirkėjo anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas pasirinkęs Taisyklių 6.1.1 ir 6.1.2 punktuose numatytus apmokėjimo būdus nesumoka už prekes per nurodytą terminą.
5.3. Pirkėjui pasirinkus taisyklių 6.1.3 punkte numatytą apmokėjimo būdą, Kultas.net iškilus neaiškumams dėl užsakyme pateiktos informacijos, turi teisę susisiekti su Pirkėju užsakyme nurodytais rekvizitais. Prekių pristatymo terminas tokiu atveju pradedamas skaičiuoti nuo susisiekimo su Pirkėju dienos. Kultas.net turi teisę iš anksto neįspėjusi Pirkėjo anuliuoti jo užsakymą, jei Kultas.net nepavyksta susisiekti su Pirkėju per 2 (dvi) darbo dienas po užsakymo pateikimo arba jei Pirkėjas nepateikia Kultas.net prašomos informacijos nurodytu terminu.
5.4. Jeigu registracijos metu ar vėliau pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba Pirkėjas nesilaiko kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, Kultas.net turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją ir ištrinti Pirkėjo duomenis arba apriboti Pirkėjo teisę naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už Pirkėjo pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsako Pirkėjas.
5.5. Kultas.net pasilieka teisę, be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Pirkėjo registraciją ir naudojimąsi e-parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Pirkėjas užsiima neleistina veikla ar kitaip bando pakenkti e – parduotuvės darbui arba stabiliam veikimui.
5.6. Kultas.net įsipareigoja šiose Taisyklėse nustatytomis sąlygomis sudaryti Pirkėjui galimybę naudotis e–parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
5.7. Kultas.net įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumą, Pirkėjo asmens duomenis tvarkyti tik Taisyklių, Privatumo politikos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
5.8. Taisyklių numatytomis sąlygomis Kultas.net įsipareigoja pateikti Pirkėjo užsakytas ir priimti Pirkėjo grąžinamas prekes.
5.9. Kultas.net, susidarius nenumatytoms aplinkybėms, negalėdamapristatyti Pirkėjo užsakytos prekės, įsipareigoja Pirkėjui pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti pasiūlytą prekę, Kultas.net įsipareigoja sumokėtus pinigus grąžinti per 5 (penkias) darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas, tokiu atveju, užsakymas atšaukiamas ir nutraukiama pirkimo-pardavimo sutartis.
VI. APMOKĖJIMO BŪDAI IR TERMINAI
6.1.  Už prekes galima atsiskaityti:
6.1.1. naudojant  internetinės bankininkystės sistemas užsakymo pateikimo momentu;
6.1.2. išankstiniu banko pavedimu apmokant per 1 (vieną) darbo dieną nuo užsakymo pateikimo ir pateikiant informaciją apie apmokėjimą el. paštu info@kultas.net.  
6.2. Jeigu sąskaitą apmoka ne Pirkėjas, o kitas asmuo arba įmonė, Pirkėjas privalo įrašyti mokėtojo duomenis užsakymo formos pastabose, o mokėjimo pavedimo mokėjimo paskirties lauke įrašomi Pirkėjo duomenys bei užsakymo numeris.
 
VII. PREKIŲ PRISTATYMAS
7.1. Užsakymo metu Pirkėjas gali pasirinkti vieną iš pristatymo būdų.
7.2. Jeigu Pirkėjas pasirenka prekių pristatymo į DPD, Omniva arba LP Express paštomatus:
7.2.1. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą arba užsakymo komentare pažymėti jam patogiausią paštomatą;

VIII. PREKIŲ KOKYBĖS GARANTIJA
8.1. Visoms prekėms taikomi gamintojo nustatyti garantiniai terminai.
8.2. Grąžindami prekę privaloma pateikti prekės įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą – faktūrą). Nepateikus čekio ar sąskaitos faktūros pretenzija netenkinama.
8.3. Kultas.net turi teisę prekes laikyti 14 dienų, kol gamintojas (ar tiekėjas) duos atsakymą dėl galimo prekės broko. Jei gamintojas (ar tiekėjas) nepripažįsta gamybos broko, prekes grąžinama Pirkėjui.
8.4. Jei pripažįstamas gamybos brokas, Kultas.net įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti naujomis, jei tuo metu įmonė tokių prekių nebeturi, pakeisti analogiškomis prekėmis arba grąžinti Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus.
8.5. Pirkėjas gali kreiptis dėl netinkamos prekių kokybės el. paštu info@kultas.net.
 
IX. PREKIŲ GRĄŽINIMAS
9.1.  Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, grąžindamas prekes ir pranešdamas Kultas.net apie tai raštu el. paštu info@kultas.net per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos.
9.2. Praėjus daugiau kaip 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos, prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. Nr. 697 nutarimu patvirtintų “Mažmeninės prekybos taisyklių” 2014 m. liepos 27 d. redakcija. 
9.3. Grąžinamos prekės privalo būti nenaudotos, nepažeistos, pilnai sukomplektuotos. Prekės turi būti grąžinamos toje pakuotėje, kurioje jos buvo pristatytos. Pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautas prekes, nevertinami kaip esminiai prekių išvaizdos pakeitimai.
9.4. Pirkėjas neturi teisės atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, jeigu: prekės sugadintos, panaudotos ar iš esmės pasikeitė prekių išvaizda.
 
X. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
10.1. Pirkėjas visus pranešimus siunčia Kultas.net elektroninio pašto adresu info@kultas.net
10.2. Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.
10.3. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
10.4 Kiekvienas Pirkėjas (vartotojas) turi teisę spręsti su Kultas.net iškilusius ginčus ir elektroniniu būdu, nesikreipdamas į teismą. Pirmiausia Pirkėjas raštu turi kreiptis į Kultas.net, jei per 14 dienų nuo pretenzijos gavimo, Kultas.net neatsako į Pirkėjo pretenziją, arba Pirkėjo netenkina Kultas.net atsakymas, Pirkėjas gali kreiptis į ne teismo tvarka vartojimo ginčus nagrinėjantį subjektą, t.y. Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g.25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 852626751, interneto svetainė www.vvtat.lt), arba į jos teritorinius padalinius apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje https://ec.europa.eu/ods/).